Msze święte

Msza Św

Msze św. sprawowane są:
w tygodniu o godz. 7.00
i 18.00;
w niedziele i święta
o godz. 8.00, 9.30,
11.00, 12.30 i 18.00


XXVIII Niedziela Zwykła
15 X 2017 r.

Tydzień temu harcerze zebrali do puszek 3422 zł. Pieniądze zostały przekazane fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia".

RÓŻANIEC

Dzisiaj różaniec o godz. 17.15 poprowadzi Żywy Różaniec, w najbliższą sobotę Legion Małych Dusz, a w najbliższą niedzielę Kościół Domowy.

LICZENIE WIERNYCH

Dzisiaj liczymy obecność na Mszach św. i u Komunii św.

Dzień Edukacji

Dzień Edukacji

Dzisiaj na Mszy Św. o godz. 18.00 modlimy się w intencji Służbę Zdrowia, Nauczycieli i Wychowawców. Po Eucharystii zapraszamy na plebanię.

św. JAN PAWEŁ II

16 października, w poniedziałek przypada 39 rocznica wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na krótką modlitwę przy pomniku papieża.

św. ŁUKASZA EWANGELISTY

W środę św. Łukasza Ewangelisty, patrona Służby Zdrowia.

bł. ks. JERZY POPIEŁUSZKO

W czwartek wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Główne uroczystości odbędą się w kościele św. Stanisława Kostki na Żoliborzu o godz. 18.00.

ADORACJA

W piątek adoracja do 21:00 po wieczornej Mszy św., a koronkę do Bożego Miłosierdzia po Mszy św. poprowadzi Rodzina Misyjna.

NIEDZIELA MISYJNA

Za tydzień Niedziela Misyjna. Siostry Misjonarki z Rodziną Misyjną i przedszkolakami zapraszają na modlitwę w intencji misji i kiermasz. Dochód z niego będzie przeznaczony na misje.

Wspominki

WYPOMINKI

Przyjmujemy już na wypominki w kancelarii i zakrystii. Prosimy o wyraźne wpisywanie imion i nazwisk zmarłych, aby uniknąć pomyłek przy odczytywaniu. Na naszym cmentarzu Msza św. będzie 1 listopada o godz. 11.00, po niej procesja i poświęcenie pomników. Przy tej okazji przypominamy, że po 20 latach od zakupu miejsca na cmentarzu, należy przedłużyć własność na kolejne 20 lat.

BIERZMOWANIE

W tym tygodniu rozpoczął się kurs przygotowujący do bierzmowania. Zapraszamy chętnych do włączenia się w duchową adopcję kandydatów - każdy chętny otrzyma imię jednego lub kilku młodych ludzi z prośbą o codzienną modlitwę za nich aż do dnia bierzmowania. Kontakt u x. Bartosza.

PRASA

Polecamy prasę katolicką.
Spowiedź

Spowiedź

Księża spowiadają:
-w czasie każdej Mszy Świętej
- I-szy piątek miesiąca od 16:00

Rachunek Sumienia
Rachunek sumienia dla dorosłych pobierz [ 122.0 kB ]


Copyright 2008-2013 © Greyworm & Majka, (LKP).
  Strona jest własnością Parafii Narodzenia NMP w Komorowie. Wszystkie prawa zastrzeżone.