Msze święte

Msza Św

Msze św. sprawowane są:
w tygodniu o godz. 7.00
i 18.00;
w niedziele i święta
o godz. 8.00, 9.30,
11.00, 12.30 i 18.00


V Niedziela Wielkiego Postu
18 III 2018 r.

GORZKIE ŻALE

Dzisiaj o godz. 17.15 Gorzkie Żale.

Uroczystość Św. Józefa

W poniedziałek Uroczystość św. Józefa - Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.

PALMY

Zapraszamy panie do robienia palm we wtorek o 10.00 do salki na plebanii, panów prosimy o dostarczenie materiałów na palmy.

AKCJA KATOLICKA

Akcja Katolicka ma spotkanie w środę po wieczornej Mszy św. w salce na plebanii.

DROGA KRZYŻOWA

W piątek Droga Krzyżowa o godz. 18.45 ulicami Komorowa, którą poprowadzą Siostry Misjonarki. Zapraszamy rodziny do niesienia krzyża do poszczególnych stacji. Zapisy w zakrystii. Po Drodze Krzyżowej nie będzie adoracji.

NIEDZIELA PALMOWA

Za tydzień niedziela palmowa. Każdą Mszę św. będziemy zaczynać na zewnątrz świątyni od odczytania Ewangelii o wjeździe Pana Jezusa do Jerozolimy i poświęcenia palm. Po poświęceniu wejdziemy do kościoła. Poświęcenie palm tylko na początku Mszy św.

JUBILEUSZ MAŁŻEŃSTWA

Jeszcze raz zapraszamy tegorocznych jubilatów w drugi dzień Świąt Wielkanocnych na Mszę św. o 12.30. Prosimy o potwierdzenie obecności.

ŚWIECE I PACZKI ŚWIĄTECZNE

Przed kościołem Akcja Katolicka rozprowadza świece na stół wielkanocny. Jednocześnie jest już wystawiony kosz na trwałe produkty żywnościowe, z których zostaną przygotowane paczki dla biedniejszych rodzin. Temu samemu celowi służą pieniądze wrzucone do puszki św. Antoniego.

PIELGRZYMKA

Ogłoszenie dla osób, które jadą na pielgrzymkę do Santiago de Compostella. Ponieważ wyjazd okazał się za drogi, to teraz po zmianie cena wynosi 3550 zł. Jedziemy tylko autokarem. Nowy program i zapisy w zakrystii.

PRASA

Polecamy prasę katolicką. W "Gościu niedzielnym" polecamy artykuły o papieżu Franciszku, o. Pio i jego stylu odprawiania Mszy św., zaś w "Niedzieli" o sakramentach i pieniądzach – w ślad za ostatnią wypowiedzią papieża Franciszka.
Spowiedź

Spowiedź

Księża spowiadają:
-w czasie każdej Mszy Świętej
- I-szy piątek miesiąca od 16:00

Rachunek Sumienia
Rachunek sumienia dla dorosłych pobierz [ 122.0 kB ]


Copyright 2008-2013 © Greyworm & Majka, (LKP).
  Strona jest własnością Parafii Narodzenia NMP w Komorowie. Wszystkie prawa zastrzeżone.