Msze święte

Msza Św

Msze św. sprawowane są:
w tygodniu o godz. 7.00
i 18.00;
w niedziele i święta
o godz. 8.00, 9.30,
11.00, 12.30 i 18.00

V Niedziela Wielkanocna
19 V 2019 r.


NABOŻEŃSTWA MAJOWE

Nabożeństwo majowe o godz. 17.15. Dzisiaj nie ma spotkania biblijnego.

AKCJA KATOLICKA

W poniedziałek po nabożeństwie majowym Akcja Katolicka ma spotkanie na plebanii.

KURS DLA RODZICÓW

Także jutro rozpoczyna się obiecany podczas misji parafialnych kurs dla rodziców "Solidny początek". Jest to cykl 5 spotkań o wychowaniu. Strat o 19.00 w salce pod kościołem.

ADORACJA

W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od Mszy św. wieczornej do godz. 21.00. Koronkę do Bożego Miłosierdzia poprowadzi Akcja Katolicka.

KANCELARIA

Z racji na święcenia prezbiteratu ks. dk Michała Kisiela, kancelaria w sobotę będzie nieczynna.

WIZYTACJA

Jak już informowaliśmy, 26 i 27 maja br. (niedziela i poniedziałek) będzie wizytacja kanoniczna parafii. Wizytował będzie ks. bp Rafał Markowski. W niedzielę o godz. 9.30 będzie miał spotkanie z Radą Parafialną. Na początku Mszy św. o godz. 11.00 powitamy naszego Gościa na progu świątyni. Na tej samej Mszy św. będą składać sprawozdania przedstawiciele: Magazynu Parafialnego, Grupy Biblijnej, Ministrantów, Scholi młodszej i starszej, Domowego Kościoła, Oazy, Legionu Małych Dusz i Różańca Rodziców za dzieci. Natomiast na Mszy św. o godz. 12.30 przedstawiciele Akcji Katolickiej, Żywego Różańca, Grupy Charytatywnej i Rodziny Misyjnej. W poniedziałek 27 maja ks. biskup o godz. 10.00 odwiedzi Siostry Misjonarki i ich przedszkole, o godz. 11.00 Siostry Służebniczki i ich przedszkole, o godz. 12.00 będzie modlitwa na cmentarzu i stąd zapraszamy poszczególne grupy modlitewne do udziału w tym nabożeństwie. Wizytację zakończy podpisanie ksiąg parafialnych.

KONCERT

Również 26 maja o godz. 19.00 zapraszamy na koncert zorganizowany przez Gminę Michałowice. Koncert będzie na zewnątrz kościoła. Prosimy zabrać ze sobą parasol i coś do siedzenia. Szczegóły będą na plakatach.

PIELGRZYMKA

Lista uczestników wrześniowej pielgrzymki do Ziemi Świętej został już przekazana do biura podróży. Osoby jeszcze nie zdecydowane będą mogły się zapisać bezpośrednio w biurze: Al. Wojska Polskiego 20/28, Pruszków.

PRASA

Polecamy prasę katolicką. W "Niedzieli" artykuł "Jakby Boga nie było", a w "Gościu Niedzielnym" o tym, po co Pan Bóg stworzył człowieka.Spowiedź

Spowiedź

Księża spowiadają:
-w czasie każdej Mszy Świętej
- I-szy piątek miesiąca od 16:00

Rachunek Sumienia
Rachunek sumienia dla dorosłych pobierz [ 122.0 kB ]

facebook parafii
opoka
Copyright 2008-2018 © Greyworm & Majka, (LKP).
  Strona jest własnością Parafii Narodzenia NMP w Komorowie. Wszystkie prawa zastrzeżone.