Msze święte

Msza Św

Msze św. sprawowane są:
w tygodniu o godz. 7.00
i 18.00;
w niedziele i święta
o godz. 8.00, 9.30,
11.00, 12.30 i 18.00

XXIV Niedziela Zwykła
16 IX 2018 r.

I-sza KOMUNIA ŚWIĘTA

Dziś o godz. 17.15 Nieszpory niedzielne. Także dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.00 rozpoczęcie przygotowania dzieci z klas trzecich do I Komunii św. Spotkanie organizacyjne dla rodziców odbędzie się jutro, w poniedziałek o godz. 19.00 w kościele górnym.

Kwartalne Dni Modlitw za dzieci i młodzież

Również dzisiaj rozpoczynają się Kwartalne Dni Modlitw za dzieci i młodzież. Mają przygotować ich do święta św. Stanisława Kostki, które przypada 18 września. Msze św. tego dnia o godz. 7.00 i 18.00.

ADORACJA

W piątek po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, które rozpoczniemy koronką do Bożego Miłosierdzia prowadzoną przez Siostry Służebniczki. Wystawienie potrwa do godz. 21.00.

PIELGRZYMKA

Samorząd Powiatu Pruszkowskiego zaprasza na XIV Samorządową Pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Prymasowskiej w Rokitnie. Mszy św. we wspomnianym sanktuarium będzie przewodniczył ks. bp P. Jarecki. 18 września br. o godz. 18.00.

BIERZMOWANIE

Kandydatów do bierzmowania i ich rodziców zapraszamy na spotkanie w niedzielę, 23.09, o godz. 19.00 do kościoła górnego. W tym roku do bierzmowania przygotowywać się będzie młodzież z III klas gimnazjalnych lub starsza.

GRUPA MŁODYCH

Młodzież po bierzmowaniu (niekoniecznie tegorocznym) zapraszamy do grupy młodych - są to zmienione, ubiegłoroczne spotkania czwartkowe. Grupa jest oparta o trzy filary: modlitwa, Pismo św., spotkanie. Zapraszamy we wtorki o godz. 19.30. Wracamy po wakacjach 25 września.

KURS ALFA

Dorosłych, nie tylko po ubiegłorocznym kursie alfa, zapraszamy do grupy formacyjnej. W jej trakcie będziemy odnosić się do czytań niedzielnych, co uzupełnimy modlitwą i krótkimi katechezami. Spotkania w niedziele o 19.00 w salce parafialnej. Start 30 września.

FESTYN RODZINNY

Dyrekcja, nauczyciele, rodzice i dzieci ze Szkoły Podstawowej w Komorowie serdecznie zapraszają na Festyn Rodzinny, który odbędzie się na terenie szkoły 23 września w godz. 13.30-18.00.

Dyrekcja Muzeum Dulag zaprasza na Marsz Pamięci, który odbędzie się 30 września. Szczegóły za tydzień.

PRASA

Polecamy prasę katolicką. W "Niedzieli" polecamy artykuły o tym, czy Ziemia jest jeszcze okrągła, zaś w "Gościu Niedzielnym" o wypowiadaniu Imienia Bożego jako potężnej modlitwie oraz o wierze w czasach smartfona.Spowiedź

Spowiedź

Księża spowiadają:
-w czasie każdej Mszy Świętej
- I-szy piątek miesiąca od 16:00

Rachunek Sumienia
Rachunek sumienia dla dorosłych pobierz [ 122.0 kB ]

facebook parafii
opoka
Copyright 2008-2018 © Greyworm & Majka, (LKP).
  Strona jest własnością Parafii Narodzenia NMP w Komorowie. Wszystkie prawa zastrzeżone.