Parafia Rzymskokatolicka Narodzienia NMP w Komorowie


Magazyn Parafialny

Nasze pismo

O Magazynie Parafialnym

Magazyn Parafialny - to bogato ilustrowany periodyk wydawany od grudnia 1997 roku przez Parafię NMP w Komorowie (dekanat Pruszków, Archidiecezja Warszawska).
Założeniem programowym pisma jest szerzenie wartości chrześcijańskich, Słowa Bożego, skupienie społeczności lokalnej wokół Kościoła oraz towarzyszenie członkom wspólnoty w ich życiu codziennym.
Ks. Mariusz ZapolskiTwórcą "Magazynu Parafialnego" jest ks. Mariusz Zapolski - wikariusz parafii w latach 1997-2001. To on jesienią 1997 roku na spotkaniu młodzieżowej grupy modlitewnej rzucił hasło utworzenia pisma. Wymyślił tytuł i jego formułę, nadał pismu kształt, który wprawdzie doskonalony, przetrwał do dziś. Dzięki gorliwości i zaangażowaniu tej ekipy Magazyn wpisał się na stałe w życie parafii. Ale prawdziwą ostoją i patronem pisma jest proboszcz parafii - ks. kan. Andrzej Perdzyński. Gdy zachodzi potrzeba, służy radą i wzmacnia zespół swym autorytetem.Grupa modlitewna, pierwszy zespół "MP"

Copyright 2008-2019 ©   Strona jest własnością Parafii Rzymskokatolickiej Narodzenia NMP w Komorowie. Wszystkie prawa zastrzeżone.