XXVIII Niedziela Zwykła
13 X 2019 r.


RÓŻANIEC

Dziś o 17:15 różaniec poprowadzi Rodzina Misyjna. W sobotę Żywy Różaniec, a w Niedzielę - Legion Małych Dusz. Dziś również Dzień papieski. Harcerze zbierają do puszki na "Dzieło Nowego Tysiąclecia". Po Mszy o 18:00 schola poprowadzi krótkie uwielbienie.

SPOTKANIA BIBLIJNE

Dziś o 20:00 w salce pod plebanią pierwsze spotkanie grupy biblijnej.

AKCJA KATOLICKA

W poniedziałek po wieczornej Mszy św. Akcja Katolicka ma swoje spotkanie w salce na plebanii.
W poniedziałek przypada Dzień Edukacji Narodowej. Na różańcu będziemy modlić się w intencji nauczycieli i wychowawców.

BIERZMOWANIE

Prosimy wszystkich zapisanych na przygotowanie do bierzmowania o jak najszybszy wybór grup.

św. JAN PAWEŁ II

W środę, we wspomnienie Św. Jadwigi Śląskiej przypada 41 rocznica wyboru papieża Jana Pawła II na stolicę piotrową. Po wieczornej Mszy św. zapraszamy na modlitwę przy figurze Jana Pawła II.

św. ŁUKASZA

W piątek święto - św. Łukasza - patrona lekarzy i służby zdrowia. Również o nich będziemy pamiętali w modlitwie różańcowej.

bł. ks. JERZY POPIEŁUSZKO

W sobotę wspomnienie błogosławionego Jerzego Popiełuszki - kapłana i męczennika. Główne uroczystości o 18:00 na Żoliborzu, w kościele św. Stanisława Kostki.

NIEDZIELA MISYJNA

Za tydzień - Niedziela Misyjna, będziemy wspierać misje i misjonarzy modlitwą i materialnie. Na wieczornej Mszy św. będziemy się modlić w intencji nauczycieli i Służby Zdrowia, a po Mszy św. zapraszamy ich herbatkę na plebanię. Również tego dnia w całej Polsce będzie liczenie wiernych uczestniczących w Mszy św. i przystępujących do Komunii św.

Jubileusz 50-lecia Kursu Lektorskiego

W przyszłą sobotę, 19 października będziemy przeżywać Jubileusz 50-lecia Kursu Lektorskiego w Archidiecezji Warszawskiej. Zapraszamy do Świątyni Opatrzności Bożej na godzinę 10:00 wszystkich, którzy w ciągu pół wieku zostali wypromowani na lektorów. Uroczystości będą połączone z promocją nowych lektorów - w tym dwóch z naszej parafii.

PRASA

Polecamy prasę katolicką. W "Niedzieli" m.in. artykuły o Janie Pawle II i Prymasie Wyszyńskim, a w "Gościu niedzielnym" o odbywającym się w Watykanie Specjalnym Zgromadzeniu Biskupów dla Amazonii.Copyright 2008-2019 ©   Strona jest własnością Parafii Narodzenia NMP w Komorowie. Wszystkie prawa zastrzeżone.