XXI Niedziela Zwykła
25 VIII 2019 r.


Msza Św.

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

Od przyszłej niedzieli 1 września wracamy z Mszami Świętymi do układu przedwakacyjnego czyli Msze będą o 8, 9:30, 11, 12:30 i 18. Przywracamy również nabożeństwa w niedzielę i soboty o godzinie 17:15. Po pierwszym września godziny kancelaryjne będą tak jak przed wakacjami: Poniedziałek, wtorek, środa i piątek od godziny 9 do 10 i od 16 do 17:30, a w soboty od 9 do 10. W czwartek kancelaria będzie zamknięta.

NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY CZĘSTOCHOWSKIEJ

Jutro w poniedziałek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, a Msze Święte o 7 i 18. W czwartek zaś wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

Uroczystość Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

ODPUST

Już teraz informujemy, że 8 września będziemy przeżywać w naszej parafii Odpust Parafialny. Wszystkie szczegóły odnośnie tej Uroczystości będą podane za tydzień.

NOWY WIKARIUSZ

Serdecznie witamy w naszej wspólnocie nowego księdza wikariusza – neoprezbitera ks. Artura Wawrzyńca Kaczyńskiego. Zastąpił ks. Bartosza Skawińskiego, który przeszedł do Parafii św. Łukasza w Warszawie na Jelonkach. Ksiądz Artur pochodzi z parafii NMP Królowej Pokoju w Banioszcze, ma 28 lat. Przed wstąpieniem do seminarium ukończył studia licencjackie z matematyki na Uniwersytecie Warszawskim.

PIELGRZYMKA

Zapraszamy na wrześniową pielgrzymkę do Ziemi Świętej i Jordanii. Plan pielgrzymki dostępny w zakrystii, a spotkanie z pilotem odbędzie się za tydzień w niedzielę 1 września po Mszy Świętej o godzinie 19.

ROZPOCZĘCIE ROKU

Msza Święta na rozpoczęcie roku katechetycznego i szkolnego będzie w pierwszy piątek września tj. 6 września o godzinie 16:30.

PRASA

Polecamy prasę katolicką. W "Niedzieli" o Uroczystości Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej i po co nam potrzebni są Święci , zaś w "Gościu Niedzielnym" promocja książki "Świadkowie wiary".Copyright 2008-2019 ©   Strona jest własnością Parafii Narodzenia NMP w Komorowie. Wszystkie prawa zastrzeżone.