Parafia Rzymskokatolicka Narodzienia NMP w Komorowie


Spotkanie integracyjne scholi dziecięcej
18 czerwca 2018r.

Zdjęcia: s. Jana Aneta Morzyc

W galerii mała foto relacja ze spotkania dzieci i rodziców ze scholki dziecięcej, która śpiewa na Mszy Świętej o 11.00 w naszej Parafii. Gościliśmy na placu zabaw w Przedszkolu Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny.
Było pyszne "małe co nieco" w postaci pizzy zrobionej przez siostry, oraz ciasto i inne słodkości przyniesione przez rodziców.
Potem braliśmy udział w przyspieszonym kursie tańca w parach i indywidualnie.
Były też zabawy z chustą animacyjną i oczywiście piłka nożna, żeby poczuć trochę na własnej skórze atmosferę Mundialu. To taki dobry wstęp do wakacji. We wrześniu znów się spotkamy na wspólnym śpiewie i modlitwie w Kościele już teraz zapraszamy chętne dzieci i rodziców do naszej śpiewającej gromadki. Do zobaczenia po wakacjach:)

Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola Dziecięca Schola DziecięcaCopyright 2008-2019 ©   Strona jest własnością Parafii Rzymskokatolickiej Narodzenia NMP w Komorowie. Wszystkie prawa zastrzeżone.