Parafia Rzymskokatolicka Narodzienia NMP w Komorowie


Legion Małych Dusz

Wspólnoty formacyjne

Legion Małych Dusz

Grupa działa w naszej parafii od 2001 roku. Początek duchowości Legionu wywodzi się z objawień, w ramach których Jezus od 1965 roku kierował do Belgijki Małgorzaty swoje "Orędzie Miłości Miłosiernej". Cały ruch opiera się na charyzmacie tzw. Małej drogi świętości, której orędowniczką była św. Teresa od Dzieciątka Jezus. Obecnie grupa gromadzi się zawsze na Mszy Św. w każdy drugi wtorek miesiąca o 18.00, po czym w sali na plebani zajmuje się rozważaniem poszczególnych treści zwartych w "Biblii" lub "Orędziu". Opiekunem grupy jest ks. Artur Kaczyński.
Członkowie grupy codziennie modlą się indywidualnie na Różańcu oraz każdego dnia ofiarują swoje modlitwy i dobre czyny w intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi za wszystkie zniewagi jakich One doznają. Grupa liczy aktualnie 8 członkiń oraz kilkoro sympatyków uczęszczających na spotkania.
Odpowiedzialną za grupę jest pani Teresa Belka. Kontakt: (22) 7280172.Copyright 2008-2019 ©   Strona jest własnością Parafii Rzymskokatolickiej Narodzenia NMP w Komorowie. Wszystkie prawa zastrzeżone.