Parafia Rzymskokatolicka Narodzienia NMP w Komorowie


Schola dziecięca w Lublinie
czerwiec 2019r.

Zdjęcia: s.Jana Morzyc i Magda Karpińska


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z czerwcowego wyjazdu scholi dziecięcej do Lublina. Dzieci pod opieką s. Jany Morzyc MSF, pani Magdy Karpińskiej, państwa Macieja i Oli Kobylińskich udały się pociągiem na wycieczkę do Lublina. Cała grupa korzystała z gościnności domu i przedszkola Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny w Lublinie. Siostra Przełożona Zuzanna wraz z całą wspólnotą przyjęła nas bardzo serdecznie i życzliwie.
W czasie naszego pobytu odwiedziliśmy Archikatedrę Lubelską, gdzie byliśmy na Mszy Świętej przed cudownym obrazem Matki Bożej Płaczącej, sprawowanej przez Księdza Proboszcza Adama Lewandowskiego. Dzięki jego życzliwości, zwiedziliśmy też akustyczną zakrystię oraz skarbiec archikatedralny. W kaplicy Najświętszego Sakramentu modliliśmy się i mieliśmy okazję zobaczyć krucyfiks pasyjny, zwany Krzyżem Trybunalskim który ma swoją niezwykłą historię i również słynie cudami. Następnie podziwialiśmy panoramę Lublina z Wieży Trynitarskiej przylegającej do Archikatedry. Po ”małym co nieco” w pizzerii na Starym Mieście zwiedzaliśmy Lubelskie Podziemia ok. 280-metrową trasę turystyczna biegnąca pod Rynkiem i kamienicami Starego Miasta. Kolejnym punktem programu była sala zabaw „Leopark”, gdzie mogliśmy trochę poszaleć. Po kolacji i pysznych lodach oraz zabawie w sali rekreacyjnej w przedszkolu Sióstr Misjonarek, zrobiliśmy mini czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego w kaplicy domowej sióstr. Modliliśmy się, śpiewaliśmy przy akompaniamencie gitary razem z siostrami.
W niedzielę uczestniczyliśmy we Mszy Świętej w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa, gdzie przywitał nas Ksiądz Proboszcz Waldemar Sądecki i zaprosił nas na Festyn Parafialny, na którym wystąpiliśmy śpiewając i grając. Tego dnia zwiedzaliśmy też z przewodnikiem Muzeum Wsi Lubelskiej, gdzie czekało na nas wiele miłych niespodzianek. Wróciliśmy do Komorowa w niedzielę wieczorem po trzech dniach pełnych niezapomnianych wrażeń.
s. Jana Morzyc

Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w Lublinie Schola dziecięca w LublinieCopyright 2008-2019 ©   Strona jest własnością Parafii Rzymskokatolickiej Narodzenia NMP w Komorowie. Wszystkie prawa zastrzeżone.