Parafia Rzymskokatolicka Narodzienia NMP w Komorowie


Pielgrzymka do Niepokalanowa
19 maja 2019r.

Zdjęcia: Katarzyna Zyśk, Monika Piotrowska -Gocal

19 maja w naszej Parafii dzieci z klas czwartych przeżywały Rocznicę Komunii Świętej, w czasie Mszy Świętej dokonały Aktu Poświęcenia się Matce Bożej.
Przedłużeniem tego wydarzenia była Pielgrzymka dzieci pod opieką rodziców, nauczycieli i katechetów do Niepokalanowa. Tam nawiedziliśmy Pana Jezusa w Światowym Centrum Modlitwy o Pokój Kaplicy Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu. Następnie przeszliśmy do dalszej części Bazyliki Mniejszej w Niepokalanowie gdzie ks. Bartosz opowiedział nam wiele ciekawych rzeczy o tej świątyni. Uczestniczyliśmy we Mszy Świętej w Kaplicy Świętego Maksymiliana.
Po Eucharystii podzieleni na grupy zwiedzaliśmy Muzeum Straży Pożarnej, gdzie oglądaliśmy również samochody którymi jeździł papież Jan Paweł II podczas pielgrzymek do Polski. Odwiedziliśmy też Muzeum św. Maksymiliana Kolbe oraz celę w której mieszkał. Po obiedzie obejrzeliśmy Misterium Męki Pańskiej – spektakl ruchomych obrazów i figur wystawiony w sali teatralnej. Potem był czas na zabawę z piłką i chustą animacyjną, wspólna modlitwa i powrót autokarem do Komorowa. Jesteśmy wdzięczni Maryi że nas zaprosiła do swojego Sanktuarium w Niepokalanowie

Pielgrzymka do Niepokalanowa Pielgrzymka do Niepokalanowa Pielgrzymka do Niepokalanowa Pielgrzymka do Niepokalanowa Pielgrzymka do Niepokalanowa Pielgrzymka do Niepokalanowa Pielgrzymka do Niepokalanowa Pielgrzymka do Niepokalanowa Pielgrzymka do Niepokalanowa Pielgrzymka do Niepokalanowa Pielgrzymka do Niepokalanowa Pielgrzymka do Niepokalanowa Pielgrzymka do Niepokalanowa Pielgrzymka do Niepokalanowa Pielgrzymka do Niepokalanowa Pielgrzymka do Niepokalanowa Pielgrzymka do Niepokalanowa Pielgrzymka do Niepokalanowa Pielgrzymka do Niepokalanowa Pielgrzymka do Niepokalanowa Pielgrzymka do Niepokalanowa Pielgrzymka do Niepokalanowa Pielgrzymka do NiepokalanowaCopyright 2008-2019 ©   Strona jest własnością Parafii Rzymskokatolickiej Narodzenia NMP w Komorowie. Wszystkie prawa zastrzeżone.