Parafia Rzymskokatolicka Narodzienia NMP w Komorowie


Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży
11-13 marca 2024

Zdjęcia: s. Jana MorzycW dniach 11-13 marca w naszej szkole odbyły się Rekolekcje Wielkopostne p.t. "UCZTA JEST JEDNA". Prowadzili je dla nas: ks. dk. Mateusz Baran oraz klerycy WMSD w Warszawie: Michał, Dawid, Andrzej, Radosław oraz Damian. Pierwszy dzień rekolekcji zarówno uczniowie klas 0-3 i 4-8 jak również licealiści przeżywali w szkole, gdzie mieli możliwość uczestniczenia i słuchania nauk rekolekcyjnych na sali gimnastycznej SP. Drugiego dnia wszyscy uczniowie uczestniczyli w naukach rekolekcyjnych zarówno w szkole (klasy 0-3) jak i w kościele, gdzie uczniowie klas 4-8 oraz licealiści uczestniczyli w Adoracji Najświętszego Sakramentu, wysłuchali dwóch świadectw: kleryka Andrzeja i kleryka Radosława oraz mieli możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania.
Trzeciego dnia podczas Eucharystii, dziękowaliśmy Panu Bogu za otrzymane łaski, wyraziliśmy też wdzięczność osobom, które bezpośrednio były zaangażowane w prowadzenie rekolekcji.
ZA WSZYSTKO CO SIĘ W TYM CZASIE WYDARZYŁO, BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI!

Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieżyCopyright 2008-2019 ©   Strona jest własnością Parafii Rzymskokatolickiej Narodzenia NMP w Komorowie. Wszystkie prawa zastrzeżone.